Ç İ Ç E K L E N İ Y O R
  • Şehrinizin Yerel Çiçekçisi Capitol & Sevda Çiçek Online web sitesidir.

Aradığın çiçeği bul.

Teslimat Şartları


Teslimatlarımız normal günlerde 09:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariş alınamamakta, saatler değişiklik göstermekle beraber bütün siparişler öncelikli gün içinde verilen saat aralarında teslim olarak değerlendirilmektedir. Yoğunluk nedeni ile ertesi güne kalma durumuda olabilir.

Ürünün sipariş verildiği gün ulaştırılabilmesi için son sipariş saati 20:00'dir. Saat 20:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Şehir merkezi dışındaki bölgeler, bazı ilçe ve semtlere ürün teslimleri için ek ulaşım (kargo)ücreti talep edilebilir. Bu konuda müşteriye satın alırken sitede nakliye ücreti altında sipariş özetinde bilgilendirilmektedir. Saatli siparişler için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 24 saat önceden sipariş verilmeşi daha uygun olmakla birlikte aynı gün için sipariş vermek istediğinizde satın almadan önce lütfen bizden zaman konusunda bilgi alınız.

Siparişi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceğini garanti ediyoruz. Fakat mevsimsel koşullardan dolayı o ürün bulunamıyorsa en yakın ürünün teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Çiçek Sipariş Vizyonumuz kesinlikle bir defa değil ömür boyu beraber çalışmaktır.

Sehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi firmamızın garantisi altındadır.

Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün  komşusu, kapıcı, iş arkadaşı, güvenlik  görevlisi, danışma vb. kişilere teslim edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir.

Siparişin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Para iadesi yapılmaz, talep edilemez.

 Ataşehir Çiçek Gönder Telefon  Ataşehir Çiçek Gönder Whatsapp Sipariş  Üsküdar Çiçekçiler Harita