Capitol Çiçek
X
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
ZAMANINDA TESLİMAT

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple çiçek sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz üçüncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından görülememekte Capitol Çiçek tarafından kayıt edilmemektedir.

Sitemizde Banka tarafından sağlanan, Ortak ödeme sayfası ile birlikte Kredi Kartı ödemelerinizde 256 - Bit SSL şifreleme kullanılmaktadır.
www.capitolcicek.com Visa ve Master kartlarınızı kullanarak taksitli olarak da ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Telefonda Kredi Kartı ile Ödeme
İnternet cafe gibi halka açık yerlerden sipariş verdiğiniz durumlarda, güvenliğinizi sağlamak adına ödeme sürecini telefonda tamamlayabilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra, size verilen sipariş takip numaranız ile 0216 326 22 08 i arayınız ve müşteri temsilcisine bağlanarak ödeme işlemini gerçekleştiriniz.

 

Havale/EFT ile Ödeme
Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi Havale / EFT yoluyla da yapabilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra, size verilen sipariş takip numaranız havale/eft ödemeleriniz de eksiksiz ve doğru olarak açıklama kısmında belirtiniz. Siparişinizin onaylanmasını hızlandırmak için iletişim formundan ödeme bildirimi gönderebilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme
İstanbul içi siparişleriniz de ödemelerinizi sipariş teslimatı esnasında nakit olarak yapabilirsiniz.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme
İstanbul'un bazı bölgeleri için verilen siparişleriniz de ödemelerinizi sipariş teslimatı esnasında kart ile yapabilirsiniz.

Mail Order Form ile Ödeme
Kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir form aracılığı ile bize gönderebilirsiniz. Kartınızdan sipariş tutarınız çekildikten sonra siparişiniz onaylanır kart bilgileriniz işlemden sonra silinir hiçbir şekilde kayıt tutulmaz.