Capitol Çiçek
X
Mor Beyaz Orkideler ve Lilyum


Mor Beyaz Orkideler ve Lilyum

Ürün Detayları

Seramik saksıda çift dal mor orkide, çift dal beyaz orkide çiçeği ve 15 adet lilyum çiçekleri ile hazırlanan orkideli çiçek aranjmanı.

Ürün Kodu: 131

Not: Mevsim dolayısıyla kullanılan çiçekler, renkler, alt materyaller, malzemeler de farklılık gösterebilir. Fakat boyutu ve çiçek kalitesi fiyat ile aynı orantıda olur.

Mor Beyaz Orkideler ve Lilyum


1.603
,13 ₺
Fiyata kdv dahildir.
X

İndirimli Bölgeler: Mor Beyaz Orkideler ve Lilyum


2 x 801,57 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

3 x 534,38 ₺ Taksit Seçeneği (%0)

6 x 280,55 ₺ Taksit Seçeneği (%5)

9 x 192,38 ₺ Taksit Seçeneği (%8)

12 x 149,63 ₺ Taksit Seçeneği (%12)


ÖDEME SEÇENEKLERİ

capitolcicek.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması...

X

Teslimat Şartları

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Öğretmenler günü, Dünya Kadınlar Günü, Sevgililer Günü ve Anneler Günü vb.) çiçek teslimatlarında saat garantisi verilmemektedir. Tüm çiçek teslimatları gün içerisinde yapılmaktadır ve normal günlere göre teslimatlar gecikebilmektedir.

Alıcının Ülkesi (Buyer's Country)*